Головна Новини Суспільство події Україна виграла першу медаль на Всесвітніх іграх військових

Україна виграла першу медаль на Всесвітніх іграх військових

Змагання проводяться раз на чотири роки

19 жовтня 2019, 23:58 comments2406

Сьогодні, 19 жовтня, в Ухані (Китай) українська дзюдоїстка Марія Скора виграла бронзову медаль 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

picture

Спортсменка, яка є співробітником Збройних Сил України, виступала у категорії 57 кг.

picture

Медаль Скорої стала першою в скарбничці української національної команди.

picture

У нинішніх Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців бере участь більше 10 тис. військових з 109 країн світу. До складу делегації України увійшли 87 військових.

Українські армійці будуть приймати участь у змаганнях з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, дзюдо, вітрильного спорту, легкої атлетики, плавання, стрибків у воду, кульовій стрільбі, стрільбі з лука, сучасного і військового п'ятиборства, фехтування.

Як повідомляв сайт "Коментарі", в серпні українка Дарина Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо в ваговій категорії до 48 кілограм.

Джерело: Комментарии