"Субсидіями забезпечать всіх нужденних", - Маркарова

За словами міністра, на цей опалювальний сезон була розширена субсидія для будинків сімейного типу

Субсидіями будуть забезпечені всі, кому вони потрібні. Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова, передає РБК-Україна.

Маркарова повідомила, що для тих, хто потребує допомоги уряд об'єднує в цьому бюджеті всі програми в одну. І звичайно, програма субсидій, що повністю на цей опалювальний сезон забезпечить всіх кому це потрібно субсидіями. Також міністр додала, що на це виділена менша сума ніж у минулому році, але цих коштів цілком достатньо. Повідомляється, що критерії змінюватися не будуть. В уряді зазначили, що на цей опалювальний сезон відбулося розширення субсидії для будинків сімейного типу.

Нагадаємо, заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко повідомив, що середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень складає 539 гривень.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", субсидії на оплату ЖКП у 2020 році уріжуть на 7 млрд гривень. У бюджет на 2020 рік уряд виділив на житлові субсидії громадян 48 млрд гривень, що менше обсягу коштів минулого року на 7 млрд. Однак у Кабміні вважають, що грошей вистачить всім нужденним. В ході урядового засідання, глава відомства заспокоїла українців, заявивши, що коштів достатньо для виплати субсидій. Міністр також уточнила, що критерії, за якими  нараховувалися і оформлялися субсидії залишилися колишніми, а сам розмір дотаційною частини на житлові послуги залежить від доходів та достатку громадян.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися