Вівторок в Україні: акція в підтримку танкіста-вбивці і табу на "злив" справ Майдану

На сесії депутати насамперед розглянуть зміни в закон щодо продовження розслідувань по Євромайдану

Справа Євромайдану. Сьогодні нардепи зберуться в рамках чергової сесії, і першими на порядку денному стануть зміни в закон про Державне бюро розслідувань щодо продовження розслідування злочинів на Євромайдані. "Ніхто не дозволить зливати справи Майдану", - запевнив президент Володимир Зеленський.

Закон про ДБР. Велика палата Конституційного суду України сьогодні почне розглядати справу про конституційність положень закону про "Про Державне бюро розслідувань". Відомо, що автори клопотання – 45 нардепів – оскаржують декілька положень цього закону. Зокрема – право президента призначати директора ДБР та його заступників.

Акція в підтримку танкіста. Сьогодні Верховний Суд почне розгляд касаційної скарги захисту танкіста Дмитра Балабухи, якого засудили до 9 років в'язниці, а після пом'якшили вирок: до 8 років позбавлення волі. Балабуху визнали винним у вбивстві, яке сталося в черзі на маршрутку в столиці. Активісти закликають прийти в суд і підтримати танкіста, який скоїв вбивство, захищаючись. Громадські активісти вимагають перекваліфікувати виробництво, яке назвали судом над усіма ветеранами АТО.

Источник: Комментарии
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися