Coinspot 01.04.2020

BTC/USD

6327.11

ETH/USD

132.99

LTC/USD

38.82

НБУ 01.04.2020

USD/UAH

28.05

EUR/UAH

30.90

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події ТОП подій середи: спецназівець на ТКГ від України і екстрене засідання ВООЗ
НОВИНИ Всі новини

ТОП подій середи: спецназівець на ТКГ від України і екстрене засідання ВООЗ

Сьогодні в Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи з новим представником, а ВООЗ скликає глобальний форум з вивчення коронавірусу

12 лютого 2020, 08:05 587
Автор:

• Елена Волкова

ТОП подій середи: спецназівець на ТКГ від України і екстрене засідання ВООЗ

Новий представник в ТКГ. Сьогодні в Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи по мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей. Цього разу на переговорах нашу країну представить не екс-омбудсмен Валерія Лутковська, а Геннадій Кузнецов - український спецназівець і генерал-майор СБУ.

Екстрений форум вчених. ВООЗ скликає глобальний форум по вивченню нового коронавірусу, який забрав життя понад 1000 осіб. На цій зустрічі експерти визначать пріоритети в дослідженні вірусу, а також скоординують міжнародні зусилля у сфері розробки методів лікування і вакцин. На цій зустрічі вчені з усього світу спробують відповісти на питання, як прискорити розробку тестів для діагностики коронавірусу і ліків від нього.

Свята. 12 лютого в усьому світі відзначають День науки і гуманізму – так званий День Дарвіна. Крім того, сьогодні Міжнародний день шлюбних агентств. А іменинники середи - Василь, Володимир, Григорій, Іван, Максим, Петро, Степан і Федір.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/

Новини партнерів

Новини

????????...