Підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко направили на психіатричну експертизу

Тарасов перебуває під вартою з 21 червня

Підозрюваному у вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко Миколі Тарасову призначили психіатричну експертизу. Про це повідомляє "Думська".

Згідно постановою суду від 9 серпня, Тарасова направлять в Одеський обласний центр психічного здоров'я для проходження стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи для встановлення її психічного стану в момент скоєння злочини.

Клопотання про проведення огляду слідчий подав, а прокурор підтримав. Підозрюваний і його захисник проти проведення експертизи не заперечували.

22-річному Миколі Тарасову інкримінують злочини, передбачені одразу чотирма статтями Кримінального кодексу України: частина 2 ст. 146, частина 4 ст. 152, пункти 2 і 10 частини 2 ст. 115, ст. 297 - "викрадення", "замах на зґвалтування неповнолітньої", "вбивство неповнолітнього, поєднане зі зґвалтуванням" і "наругу над тілом".

 Як повідомляли "Коментарі", 23 червня дівчинка вийшла з дому в Суворовському районі і донині місце її перебування невідоме. Співробітники поліції звертаються до небайдужих громадян з проханням допомогти в пошуках дівчини і повідомляти на телефон "102" у випадку, якщо кому-небудь відома інформація про неї.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися