Представник ООН закликав депутатів закрити сайт "Миротворец"

Публікації сайту "Миротворець" несуть небезпеку нападу для фігурантів списку

Моніторингова місія ООН з прав людини закликала Верховну Раду ініціювати закриття сайту "Миротворець". Відповідну заяву зробив заступник голови організації Бенджамін Моро, повідомляє кореспондент видання "Коментарі".

Моро підкреслив, що публікація на сайті "Миротворець" такої інформації, як, наприклад, домашня адреса, наражає людей на небезпеку нападу. В якості прикладу він навів вбивство Романа Джумаєва 16 вересня в Маріуполі. Нагадаємо, Джумаев воював на боці сепаратистів "ДНР", відверто розповідав про це в інтерв'ю і був внесе в базу сайту "Миротворець".

За словами Моро, вбивство стало можливим тому, що контакти цієї особи були опубліковані на сайті.

"Розслідування цієї справи було відкрито, але ніякого прогресу досі немає. На жаль, контактні дані багатьох журналістів все ще залишаються на цьому сайті, що наражає їх на небезпеку. Так що ми знову закликаємо членів парламенту ініціювати закриття цього сайту і довести це розслідування до завершення", - сказав заступник голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Як повідомляв портал "Коментарі", Росія вимагає закрити розміщений на американських серверах український сайт "Миротворець".

Источник: "Комментарии"
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися