"В окупований Крим переїхали майже 160 тисяч росіян", - держстатистика РФ

І це тільки кількість тих, хто зареєструвався за новим місцем проживання

За період анексії півострова Крим, станом на серпень 2019 року, з регіонів Російської Федерації в різні міста Криму переїхало 158 433 особи. Про це свідчить публікація Кримського співтовариства правозахисників, які посилаються, у свою чергу, на сайт "Управління Федеральної служби державної статистики по Республіці Крим і Севастополя".

"Аналіз показує, що за період окупації півострова станом на серпень 2019 року з регіонів РФ в Крим переселилося 158 433 особи. У тому числі 87 000 в "Республіку Крим" та 71 433 в місто Севастополь", - наголошується в повідомленні.

Крім того, тут же підкреслюється, що дане число людей безпосередньо пов'язане з тими, хто пройшов реєстрацію місця перебування, а з урахуванням тих, хто не став міняти паспортних даних, таких переселенців з Росії в Крим може бути на порядок більше.

"Таким чином, Російська Федерація порушує ст. 49 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, згідно якої окупуюча держава не може депортувати або переміщати частину свого власного цивільного населення на окуповану нею територію", - зазначили правозахисники.

" target="_blank">

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що проросійські чиновники, призначені в Криму окупаційною владою, задумали внести зміни в назву українського півострова.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися