Coinspot 29.03.2020

BTC/USD

6216.69

ETH/USD

129.84

LTC/USD

38.40

НБУ 29.03.2020

USD/UAH

28.50

EUR/UAH

31.75

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство права людини Колишнім ґвалтівникам і вбивцям заборонять сідати за кермо
НОВИНИ Всі новини

Колишнім ґвалтівникам і вбивцям заборонять сідати за кермо

У Росії розробляють закон, який забороняє засудженим за тяжкі злочини водити транспортний засіб. Йдеться про категорії громадян, які відбували покарання за вбивство, навмисне заподіяння тяжкого шкоди здоров'ю, катування, зґвалтування і тероризм.

12 лютого 2020, 08:28 820
Автор:

• Наталья Шевченко

Колишнім ґвалтівникам і вбивцям заборонять сідати за кермо

У Росії з 2021 року мають намір заборонити судимим за тяжкі злочини водити таксі та громадський транспорт, пише газета "Известия".

Якщо зміни будуть прийняті, індивідуальним підприємцям і юридичним особам буде заборонено допускати до управління громадським транспортом і таксі осіб, які мають незняту або непогашену судимість за вбивство, навмисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, катування, зґвалтування і тероризм.

Зараз в РФ громадяни з непогашеною судимістю не мають права обіймати посади на держслужбі і в правоохоронних органах, вести педагогічну діяльність, працювати адвокатами і керувати підприємствами фінансового сектора, а також займатися авіаційною безпекою, охороною і приватним розшуком.

Як повідомляло видання "Коментарі", довічно засудженим видадуть ноутбуки для дистанційного навчання у вузах. Ноутбук буде виданий без виходу в Інтернет. Техніку будуть видавати в'язням якщо вони надійшли до вузу на дистанційну форму навчання.

В місцях ув'язнення є спеціально обладнані приміщення, де ув'язнені можуть користуватися Інтернетом.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...