Coinspot 30.03.2020

BTC/USD

6372.83

ETH/USD

132.93

LTC/USD

39.13

НБУ 30.03.2020

USD/UAH

28.50

EUR/UAH

31.55

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство права людини В Україні дітей більше не будуть приймати в дитячі будинки
НОВИНИ Всі новини

В Україні дітей більше не будуть приймати в дитячі будинки

Дітей не будуть влаштовувати в будинки дитини

17 лютого 2020, 22:13 1548
Автор:

• Наталья Шевченко

В Україні дітей більше не будуть приймати в дитячі будинки

В Україні з 2020 року дітей не прийматимуть у дитячі будинки, у виключному випадку діти будуть направлені до патронатної або прийомної сім’ї. Про це повідомляє   прес-служба Департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації. 

Зазначається, що з 2020 року дітей не влаштовуватимуть до будинків дитини, а держава і громада буде здійснювати всі заходи, щоби зберегти можливість проживання та виховання дитини з рідними батьками, а також допомагати їм у складних життєвих обставинах. У виключному випадку діти будуть направлені до патронатної або прийомної сім’ї чи сімейного будинку дитини. 

"Діти зможуть жити у будинках дитини до 2023 року. До 2023 року на місці дитячих будинків будуть організовані паліативно-реабілітаційні центри. Ці центри надаватимуть допомогу усім дітям, незалежно від їхнього соціального статусу та віку", - зазначив заступник міністра соціальної політики України Олег Коваль.

При цьому він додав, що з цього року влаштування дітей до дитячих будинків стане платним, а паліативно-реабілітаційні центри будуть опікуватись не тільки тими дітьми з особливими потребами, що проходять реабілітацію у центрах, але й надавати усю необхідну допомогу дітям, що вже виховуються у прийомних сім’ях. 

У свою чергу уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба сказав, що питання влаштування дітей до прийомних сімей знаходиться на постійному контролі у президента України Володимира Зеленського. 

"Навіть найкращий притулок ніколи не замінить дитині сімейного тепла та турботи. Тому усі області адміністрації мають завершити розробку програм з влаштування дітей, залучити до цієї роботи адміністрації міст, районів та об’єднаних територіальних громад. Світова практика і затверджена урядом Національна стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки передбачає перехід на систему, що забезпечить догляд і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі", - наголосив він.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...