Coinspot 10.04.2020

BTC/USD

7247.40

ETH/USD

169.04

LTC/USD

45.84

НБУ 10.04.2020

USD/UAH

27.50

EUR/UAH

30.05

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство релігія Що потрібно знати про дзеркальну дату 20.02.2020
НОВИНИ Всі новини

Що потрібно знати про дзеркальну дату 20.02.2020

Астрологи розповіли, що можна робити 20.02.2020, і як ця дата вплине в майбутньому на людину

20 лютого 2020, 08:06 1910
Автор:

• Наталья Шевченко

Що потрібно знати про дзеркальну дату 20.02.2020

Сьогодні рідкісна дзеркальна дата 20.02.2020, яка зустрічається один раз на кілька століть. Відомий астролог Людмила Булгакова розповіла, що потрібно робити і що не можна в цей сакральний день, пишуть "Факти".

Астрологи приписують сьогоднішньому дню особливу силу. Вони радять візуалізувати свої бажання, представляючи в деталях, що буде, коли вони збудуться. Думайте про себе як про успішну людину, на шляху якого маса можливостей і приємних знайомств.

Сьогодні потрібно загадувати найпотаємніші бажання так як нумерологи приписують цифрі "два" наступні смислові значення: гармонію, істину, подвоєну енергію. Тобто комбінація легко посилює як позитивні, так і негативні думки, тому важливо спрямувати енергію на творчі справи і відсторонитися від всього негативного, прощати слабкості оточуючим вас і зі сходженням віднестися до власних колишніх помилок.

Дата вважається підходящою для аналізу відносин, позбавлення від усього зайвого, що заважає вашому руху вперед. День сприятливий, щоб виробити в собі внутрішній спокій і силу, навчитися контролювати емоції.

"Цифра 2, та ще й в кількості чотирьох штук, говорить про гармонію, яку важливо утримувати протягом всього дня. Тоді і в подальшому — в наступні роки — можна буде жити в стані спокою, умиротворення і доброзичливості. Це стосується ставлення і до нас оточує, і їх до нас. Можливо, темні сили, які завжди прагнуть порушити рівновагу і взяти верх над людьми, будуть провокувати нас на вихід з гармонійного стану. Не варто реагувати на можливі в цей день неприємні ситуації, оскільки вони, швидше за все, не мають відношення до життя і долі, а є лише способом темних сил порушити енергетичну рівновагу, і зникнуть без сліду разом з днем, який їх породив", - розповіла астролог.

У той же час, інший астролог Павло Глоба вважає, що 20 лютого припадає на 27-й день місячного календаря, який користується репутацію магічного і загадкового. Вважається, що його потрібно присвячувати молитвами і піднесеним думкам, забувши — зрозуміло, на час — про повсякденний і матеріальне. В такому випадку раптово може відкритися якась таємниця, над якої людина ламала голову довгий час, але ніяк не могла до неї наблизитися. Працездатність в 27-й місячний день буде знаходитися на високому рівні, що дозволить успішно вирішити будь-які фінансові і бізнес-питання. На цей час також можна призначати весілля: вважається, що шлюб, укладений у цей день, обов'язково буде довгим і щасливим. З цим фактом можна привітати численних молодят, які застовпили день свого одруження. По всьому світу їх так багато, що в рагсах не залишилося вільного часу, деякі будуть проводити церемонії навіть вночі.

 20 лютого відкриє черговий період змін, які для більшості з нас стануть позитивними.

 


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...