Головна Новини Суспільство Наука та освіта Райони в штаті Колорадо закривають через чуми, переданої лучними собачками
commentss НОВИНИ Всі новини

Райони в штаті Колорадо закривають через чуми, переданої лучними собачками

Змучені чумою лугові собачки (гризуни сімейства білячих) змушують чиновників закривати райони в штаті Колорадо, у тому числі ділянки Національного заповідника дикої природи «Скелясті гори».

2 вересня 2019, 22:00 comments3243
Поділіться публікацією:
Райони в штаті Колорадо закривають через чуми, переданої лучними собачками

Райони в комерційному місті Денвер і передмісті First Creek в DEN Open Space будуть закриті до перших вихідних вересня (або вихідних днів праці), щоб у влади був час для обробки ям прерій інсектицидом. Хімічні речовини повинні вбивати бліх, які можуть бути заражені бактерією Yersinia pestis. Повідомляє видання iflscience.

"Здійснюється моніторинг колоній собачих прерій, а в норах ведеться інсектицид, але все ще є свідчення наявності бліх у районах для піших прогулянок і кемпінгів, які можуть піддавати людей і домашніх тварин ризику, тому ці райони будуть залишатися закритими", — сказав Джон М. Дуглас, виконавчий директор департаменту охорони здоров'я Трі-Каунті.

Чума могла бути спровокована відкритими покинутими могилами і середньовічними селами. Це може змусити вас згадати підручники історії і чуму Юстиніана або Чорну смерть (вона ж Велика чума), які знищили до 60 відсотків населення Європи.

Найбільша епідемія, яка зачепила міську Америку, відбулася в Лос-Анджелесі з 1924 по 1925 рік. Незважаючи на те, що працівники охорони здоров'я змогли взяти під контроль чуму, пов'язану з щурами, блохи, несуть бактерії, вже перейшли до нових власників. Згідно з дослідженням біолога дикої природи Діна Биггинса, в інтерв'ю NPR Yersinia pestis відносно часто зустрічається в популяціях колоніальних білок — групі тварин, до складу якої входять прерийные собаки.

Щорічно в Штатах відбувається приблизно сім випадків чуми серед людей. На щастя, мало смертельні. Наявність антибіотиків різко зменшило смертність в 20-му столітті, так що в період з 1990 по 2010 рік рівень смертності скоротився до 11 відсотків.

Нещодавно видання "Коментарі" повідомляло, що з узбережжя Південної Африки зникли великі білі акули. Дослідники говорять, що це буде мати великий вплив на економіку країни.





Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!