П'яти новим супутникам Юпітера дали назву, завдяки твіттеру

Міжнародний астрономічний союз оголосив, що після публічного конкурсу 5 нещодавно відкритих супутників Jovian отримали офіційні назви

Вчений-планетолог Скотт Шеппард з Наукового інституту Карнегі у Вашингтоні, округ Колумбія, повідомив про відкриття лун ще в липні 2018 року. Він і його колеги виявили супутники, коли шукали Планету Дев'ять, що обертається за межами Нептуна. Повідомляє видання sciencenews.

Команда вчених запропонували придумати назви небесних тіл в Твіттері. Також, були і деякі правила, зокрема, що 79 відомих місяців Юпітера повинні бути названі на честь нащадків або чоловіків бога Юпітера з римської міфології. Але це не заважало людям пропонувати імена улюблених вихованців.

Переможцями стали:

Пандия: дочка Зевса і богині місяця Селени, богиня повного місяця.

Эрса: Сестра Пандиа, це богиня роси (кілька людей запропонували це ім'я, включаючи 4-річного експерта Уолтера, який привернув увагу суддів піснею, перечисляющей найбільші супутники Сонячної системи в порядку їх розмірів).

Ейрена: богиня світу, вона - дочка Зевса і Феміди, грецька Титанесса, яка уособлює божественний порядок, справедливість і закон.

Филофросин: внучка Зевса. Це дух привітання і доброти.

Юфема: Сестра Философиины. Вона дух похвали і доброго ознаки.

Нещодавно видання "Коментарі" повідомляло, що з узбережжя Південної Африки зникли великі білі акули. Дослідники говорять, що це буде мати великий вплив на економіку країни.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися