Головна Новини Суспільство Наука та освіта Глобальне потепління породило смертельний для людини гриб
commentss НОВИНИ Всі новини

Глобальне потепління породило смертельний для людини гриб

Вчені виявили стародавній гриб, який може принести багато смертей тварин і рослин. Але найстрашніше, що цей гриб, у зв'язку з глобальним потеплінням, розмножуеться набагато швидше, ніж хотілося б і може представляти небезпеку для людини

9 вересня 2019, 18:05 comments3233
Поділіться публікацією:
Глобальне потепління породило смертельний для людини гриб

З 2012 по 2015 роки в Африці, Азії і Південній Америці з'явився вид смертельно небезпечного гриба під назвою Candida auris (Кан-ДИ-да ОАР-іш). Цікаво, що на кожному з континентів гриб мав свою генетичну структуру, саме тому він не міг бути відразу розпізнаним мандрівниками. Повідомляє sciencenewsforstudents.

Цей вид являє собою проблему для здоров'я, оскільки може викликати смертельні інфекції у людей. Щоб заразити людину, йому досить пристосуватися до більш теплих температур людського тіла. Це близько 37 ° за Цельсієм (98,6 ° за Фаренгейтом). А зміна клімату, може зробити це можливим, як припускають автори дослідження.

З середини 2016 року в США було зареєстровано близько 700 випадків зараження C. auris. Ці випадки сталися в лікарнях та інших медичних установах в 12 штатах. Деякі з пацієнтів померли. Випадки також виявлені в більш ніж 30 інших країнах.

Грибок викликає небезпечні інфекції крові, мозку і серця. Дослідження показують, що інвазивна інфекція може бути смертельною у 30-60% випадків. Деякі захворювання стійкі до протигрибкових препаратів.

Минула робота показала, що гриб може зростати при більш високих температурах в лабораторії.

"Є мільйони подібних видів", — говорить Касадевалл, керівник групи. "По мірі того, як вони адаптуються до більш теплого клімату, деякі з них зможуть зруйнувати нашу захист".

Інші гриби завдають шкоди багатьом тваринам і рослинам. До них належать жаби, змії і дерева. В цілому, ссавці стійкі до інвазивних грибкових захворювань. Але летючі миші також є ссавцями, і вони були вражені спалахами грибка, що викликає синдром білого носа.

На даний момент учені не прийшли до висновку як боротися з хворобою і що робити в подібних ситуаціях.

Нещодавно видання "Коментарі" повідомляло, що вперше в світі, вченим вдалося відновити рогівку з допомогою технологій. Детальніше читайте за посиланням.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!