comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання Стало відомо, як полегшити вивчення іноземних мов
commentss НОВИНИ Всі новини

Стало відомо, як полегшити вивчення іноземних мов

Дослідження показує, що знання різних іноземних мов може допомогти вивчити нові

9 вересня 2019, 20:00 comments2666
Стало відомо, як полегшити вивчення іноземних мов

Вивчення нової мови — це багатоетапний, часто багаторічний процес, для того, щоб полегшити собі завдання треба читати нові тексти, слухати нові звуки і писати невідомі словосполучення. А ще буде корисно бути поліглотом! Пише видання technology.org.

Шанси освоїти нову мову — навіть ненавмисно — можуть бути вище, якщо ви знайомі з різними мовами, а не тільки з вашою рідною.
Нове дослідження, проведене у Вашингтонському університеті, показує, що, грунтуючись на мозкової активності, люди, що живуть у громадах, де говорять на декількох мовах, можуть краще ідентифікувати слова іншою мовою, ніж ті, хто живе в одномовній середовищі.

"Це дослідження показує, що мозок завжди працює у фоновому режимі. Коли ви чуєте розмови, ви вбирає цю інформацію навіть не знаючи цього", — сказала Кінсі Біс, доктор в Департаменті психології UW та Інституті вивчення і наук про мозок, а також провідний автор дослідження.

Це відкриття було кілька випадковим, як пояснив Біс. Дослідження було розпочато в співтоваристві, де англійська була переважаючою мовою, але переїзд лабораторії в іншу країну, призвела до додаткового зразком дослідження.
Незважаючи на це, первісною метою було визначити основні слова і зразки голосних в незнайомій мові — в даному випадку фінському. Хоча деякі результати тестів в класі були схожими в обох групах, активність мозку у тих, хто вивчив багато мов, була помітно вище, коли йшлося про ідентифікацію слів, яких вони раніше не бачили.
Зрештою, з-за переміщення лабораторії, результати дослідження були випадковими. Подальший аналіз може більш формально контролювати різні фактори і розширювати дослідний пул. Але це показує, як людський мозок може засвоювати мову, що саме по собі є корисним навиком в глобалізованому суспільстві.
"Приємно нагадати, що наш мозок все ще пластичний і просякнутий інформацією навколо нас, і ми можемо змінити себе в залежності від контексту", — сказав головний автор.

Нещодавно видання "Коментарі" повідомляло, що вперше в світі, вченим вдалося відновити рогівку з допомогою технологій. Детальніше читайте за посиланням.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!