comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання Медики розповіли, які сни людина бачить перед смертю
commentss НОВИНИ Всі новини

Медики розповіли, які сни людина бачить перед смертю

Сни є однією з найбільш таємничих загадок людини для вчених

15 грудня 2019, 21:50 comments2543
Медики розповіли, які сни людина бачить перед смертю

Сни — це проекції наших емоцій, почуттів і переживань. Природа снів досі не вивчена до кінця, хоча вони були предметом інтересу вчених з того моменту, як з'явилася наука. Іноді нам сниться страшне або парадоксальне, з ряду геть що виходить. І це не дивно, адже сон є своєрідним містком між свідомістю і несвідомим, тому на сни варто звертати увагу, вони можуть підказати те, що нас очікує в майбутньому.

Так, протягом 10 років американські вчені проводили дослідження, в ході якого встановили, які сни найчастіше бачать люди, що знаходяться в передсмертному стані. Опитавши близько 13 тис. смертельно хворих, дослідники прийшли до висновку, що всі вони бачать дуже яскраві сни, які дуже добре запам'ятовують.

Крім того, сюжет сновидінь у всіх практично однаковий: в підсвідомості вони бачилися, добре проводили час з близькими людьми, які давно пішли; 59% опитаних радо збиралися в дорогу, відчуваючи метушню перед від'їздом; деякі встигли, нібито, налагодити контакт з людьми, шляхи-дороги з якими з різних причин розійшлися або виникли розбіжності; ну, і 28% хворих розглядали у снах свої спогади, які були пов'язані з найважливішими або позитивними моментами їх життя.

У дослідженні також брали участь діти, які знаходяться в передсмертному стані. Найчастіше вони бачили померли домашніх вихованців, з якими вони возз'єднувалися у снах.

На думку експертів, приємні сни є захисною реакцією підсвідомості. Таким чином, організм готує себе до смерті, забезпечивши необхідний спокій нервовій системі.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що японські вчені створили універсальну штучну кров.Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!