comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання Олексій Кавилін: "Академія online" створює навчальну платформу для адаптації суспільства до післяковідної ери"
commentss НОВИНИ Всі новини

Олексій Кавилін: "Академія online" створює навчальну платформу для адаптації суспільства до післяковідної ери"

Керівник "Академії online" Олексій Кавилін запустив кампанію по збору освітнього досвіду для запуску унікальних онлайн-курсів

12 травня 2020, 14:15 comments1140
Олексій Кавилін: "Академія online" створює навчальну платформу для адаптації суспільства до післяковідної ери"

Олексій Кавилін — творець і керівник "Академії online" — анонсував збір кращих практик та методик дистанційного навчання для реалізації освітньої онлайн-програми. Така інформація опублікована на спеціальному веб-сайті академії (розроблений під проект), а додаткові коментарі надав її керівник.

"З 18 березня всі ми опинилися в нових, до цього незвичних умовах карантину. Світ кардинально змінився і ніколи не буде колишнім. Ми вже маємо потребу в нових послугах і знаннях, джерелом яких стане освіта. Тому команда "Академія online" повинна взяти участь в адаптації суспільства до післяковідної ери. Оскільки ініціатива втілюється нами на волонтерських засадах, то доступ до створеної нами освітньої програми буде безкоштовним для всіх" — повідомив Олексій Кавилін.

Для участі в ініціативі академії достатньо заповнити просту форму на сайті. Збір ідей і пропозицій триває до кінця травня, після чого починається обробка і узагальнення зібраного матеріалу.

"Наша ініціатива глобальна, в її реалізації може взяти участь кожен — вчителі, експерти, спеціалісти у своїх галузях, батьки. Всі, кому важливий розвиток суспільства", — повідомив засновник академії.

Також її лідер закликав учасників ініціативи ділитися своїми історіями в соціальних мережах, залишаючи в таких постах хештег #TogetherAtHome. Це, переконаний Олексій  Кавилін, допоможе ефективніше поширювати інформацію про ініціативи серед людей.

Він також упевнений, що негативний освітній досвід не менш важливий, ніж позитивний, так як невдалі приклади краще демонструють недоліки, які треба скасовувати.

Фахівці академії готові приймати і вивчати досвід різних сфер. Головне — їх затребуваність для майбутнього. Серед таких напрямів, наприклад, медицина, IT, точні та природничі науки, лідерство, маркетинг, соціологія.

Також Олексій  Кавилін повідомив, що крім узагальнення зібраної інформації, освітні курси важливо адаптувати під різні вікові групи.

"Знання необхідно якісно упакувати, зробивши привабливими і зрозумілими. Ми зобов'язані враховувати: мотивації школяра та дорослого  відрізняються. Тільки, розуміючи такі нюанси, ми стимулюємо людей вчитися новому", — повідомив засновник "Академія online".

Результати кампанії по збору освітнього досвіду, а також інформація про створення єдиної освітньої програми, будуть опубліковані на веб-сайтах академії — основному і спеціальному, розробленому під ініціативу.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: comments.ua
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!