Головна Новини Спорт атлетика Україна стала четвертою у медальному заліку на чемпіонаті Європи серед юніорів

Україна стала четвертою у медальному заліку на чемпіонаті Європи серед юніорів

Україна зайняла місце в ТОП-5 в медальному заліку на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

24 липня 2019, 15:25 comments5705

Збірна України опинилася на четвертому місці у медальному заліку чемпіонату Європи 2019 з легкої атлетики серед юніорів U-20, який завершився у шведському місті Борас.

Українські легкоатлети завоювали 4 золотих і 2 срібних нагороди. Вище українців у медальному заліку розташувалися збірні Великобританії, Італії та Нідерландів.

Золоті медалі збірній України принесли Ярослава Магучих, Валерія Іваненко, Михайло Кохан, а також Артем Коноваленко. Срібними призерами стали Олег Дорощук та Ілля Кравченко.

Нагадаємо, що збірна України виграла золото Європейських ігор у Мінську в командному змаганні з легкої атлетики.