Головна Новини Спорт футбол "Львів" у напруженому матчі переміг "Дніпро-1"

"Львів" у напруженому матчі переміг "Дніпро-1"

Львів піднявся на сьоме місце

26 серпня 2019, 22:15 comments2032

ФК "Львів" на останніх хвилинах вирвав перемогу над Дніпром-1 з рахунком 3:2 у заключному матчі 5 туру української Прем'єр-ліги.

Львів повів в рахунку на 34-й хвилині після помилки голкіпера, якою скористався Абнер. На початку другого тайму подвоїв Пернамбуко перевага гостей, проте вже через п'ять хвилин Володимир Польовий ударом в кут воріт відіграв один гол.

Львів'яни піднялися на 7 місце в турнірній таблиці (6 очок). У "Дніпра-1" залишилося 5 очок, команда йде дев'ятою.

"Дніпро-1" — "Львів" — 2:3

Голи: Польовий, 56, Куліш, 67 — Абнер, 34, Пернамбуко, 51, Шина, 88 (з пенальті)

Дніпро-1: Клищук — Сафронов (Романюк, 46), Гуйє, Логінов, Польовий — Батагов, Загальський (Когут, 46) — Чичиков, Коркішко (Назаренко, 61), Булеца — Куліш

Львів: Сарнавський — Гончар, Борзенко, Братков, Квасний — Мартан, Приймак — Шина, Пернамбуко (Вісенте, 71), Педро (Липі, 46) — Абнер (Богунов, 54)

Попередження: Чичиков, Гуйє, Польовий — Гончар, Шина, Борзенко.

Вилучення: Гуйє, 87 (друге попередження)

Турнірна таблиця

picture

Як повідомляли "Коментарі", футболисты збірної України отримали по 18 тисяч гривень в якості премії за перемогу на молодіжному чемпіонаті світу-2019 U20. "Після матчу в Польщі ще пообіцяли, сказали, що не образять, поки що все. Я так розумію, що нам заплатили офіційно через міністерство, від нашої держави. Нам дали по 18 тисяч гривень", — сказав захисник збірної України Юхим Коноплі. Головному тренеру збірної Олександру Петракову виплатили 21 600 гривень, а три його асистента отримали по 10 800. Очікується, що команда повинна отримати преміальні ще від Української асоціації футболу, але на даний момент виплат поки не було. Можливо, вони надійдуть у вересні.