Головна Новини Спорт футбол Конкурент Ярмоленко з "Вест Хему" отримав важку травму

Конкурент Ярмоленко з "Вест Хему" отримав важку травму

Атакуючий півзахисник лондонського клубу був прооперований

4 вересня 2019, 15:49 comments1862

Вінгер "Вест Хема" Микейл Антоніо вибув до кінця року через травму підколінного сухожилля. Про це повідомляє Sky Sports.

Минулого тижня англієць був вимушено замінений вже на 8-й хвилині матчу Кубка англійської ліги проти "Ньюпорт" (2:0).

Вчора Антоніо був успішно прооперований і тепер залишиться поза футболом на 3-4 місяці.

Микэйл є безпосереднім конкурентом Андрія Ярмоленка на позиції правого вінгера в команді Мануеля Пеллегріні. Українець вийшов у старті на останній матч "молотобійців" в чемпіонаті і відзначився одним з двох голів у ворота "Норвіча" (2:0).

Варто відзначити, що не так давно гравець національної збірної України Андрій Ярмоленко сам оговтався від травми, через яку він змушений був пропустити 10 місяців.

Всього до пошкодження Антоніо зіграв у чотирьох матчах "Вест Хема" у всіх турнірах, результативними діями не відрізнявся.

Після перерви на матчі збірних підопічні Пеллегріні повернуться 16 вересня виїзним матчем проти "Астон Вілли".

Як писав портал "Коментарі", головний тренер лондонського клубу щасливий від того, що українець знову зможе грати.