Головна Новини Спорт футбол Екс-партнер Роналду з «Манчестер Юнайтед» розповів, як хотів його обманути

Екс-партнер Роналду з «Манчестер Юнайтед» розповів, як хотів його обманути

Аргентинський нападник Карлос Тевес, який деякий час виступав разом з португальцем розповів цікаву історію

1 листопада 2019, 13:29 comments2831

Аргентинський нападник Карлос Тевес грав разом з Кріштіану Роналду в "Манчестер Юнайтед" і був вражений працьовитістю свого партнера.

"Коли наша тренування було призначено на 9:00 ранку, але ти вирішив прийти о 8:00, Кріштіану вже був там. Приходиш о пів на сьому, він вже там", — наводить слова Тевеса AS.

В один момент Тевес хотів обдурити свого одноклубника, але йому це не вдалося.

"Одного разу я хотів його просто обдурити, приїхати раніше. Я прибув на базу вже пів на шосту, але він все одно був там. Напівсонний, але він був там", — каже аргентинець.

Варто зазначити, що сьогодні, 1 листопада, Роналду святкує 16-ту річницю свого першого гола у складі "Манчестер Юнайтед".

Португальський футболіст перебрався в "Манчестер Юнайтед" влітку 2003 року, а у перший день листопада зумів забити свій дебютний гол у складі "червоних дияволів".

У матчі 11-го туру чемпіонату Англії проти "Портсмута" Роналду вийшов на заміну на останні 15 хвилин матчу.

При рахунку 2:0 на користь "МЮ" на 80-й хвилині Кріштіану взявся виконувати штрафний удар з лівого флангу і замість подачі, несподівано виконав удар.

Всього в стані "манкуніанців" португалець відзначився 118 голами в 292 матчах. У матчі зі збірної України забив свій 700-й гол за кар'єру.

Як повідомляло видання "Коментарі", Мессі встановив черговий рекорд і перевершив досягнення Роналду.