Coinspot 28.01.2020

BTC/USD

8 573,14

ETH/USD

165,11

LTC/USD

55,91

НБУ 28.01.2020

USD/UAH

24,33

EUR/UAH

26,84

RUB/UAH

0.393

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Спорт гімнастика Гімнастка Асонова зірвалася з восьмиметрової висоти
НОВИНИ Всі новини

Гімнастка Асонова зірвалася з восьмиметрової висоти

Асонова зламала два хребця, вона не може самостійно рухатися

5 грудня 2019, 11:00
Автор:

• Наталья Шевченко

У Ризі під час виступу на міжнародних змаганнях 2-nd International Air Athletics Championship російська гімнастка Євгенія Асонова зірвалася з висоти у вісім метрів. Через НП у спортсменки зламані два хребця і пошкоджений спинний мозок. У неї пропала чутливість в ногах.

Євгенія Асонова виконувала програму на снаряді "Повітряне полотно", і під час останнього елемента "Ковзання" неякісно закріплений снаряд обірвався, й Асонова впала разом із ним на мати.


Тренер спортсменки звинуватила в усьому організаторів змагань, так як Асонова впала через неправильно організований підвіс.

"У Жені зламані два хребця: 1-й поперековий і 12-й грудний, забій спинного мозку, з повним поперечним пошкодженням спинного мозку, порушена робота органів малого тазу, немає чутливості в ногах", - сказала Кустова.

За її словами, організатори відмовляються оплачувати реабілітацію, незважаючи на те, що несуть відповідальність за травми спортсменки.

Як повідомляло видання "Коментарі", в цирку міста Кіров під час виступу повітряна гімнастка, виконуючи складний трюк, зірвалася і впала вниз. Інцидент стався в ході виконання програми "Сни Шахерезади". Дівчина виступала під куполом без страховки і раптово звалилася на тверду підлогу, вдарившись спиною. Серед глядачів були два людину з медичною освітою, вони побігли надавати потерпілій першу медичну допомогу. Програму переривати не стали.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...