Головна Новини Спорт інші види спорту "Київ-Баскет" посилився четвертим американцем за літо

"Київ-Баскет" посилився четвертим американцем за літо

Віце-чемпіон української баскетбольної першості повідомив про перехід четвертого новачка з США

16 серпня 2019, 14:45 comments1285

Київський клуб на офіційному сайті оголосив про підписання контракту з американським легіонером Аундре Джексоном.

24-річний форвард виступав у чемпіонаті NCAA за "Лойолу", який представляє університет у Чикаго. У минулому сезоні він грав у чемпіонаті Ісландії за "Скаллагримур", в середньому за 22 матчі набирав по 19,9 очка і робив 8,3 підбору.

Таким чином, Джексон став четвертим американським легіонером киян цього літа: після MVP минулого сезону Суперліги Деон Едвіна, Киндала Хілла і Кейсі Шефферда.

За підсумками минулого сезону "Київ-Баскет" став віце-чемпіоном країни, поступившись у фінальній серії "Хіміку" в трьох матчах (0:3). З тих пір Євгена Мурзіна на посаді головного тренера команди змінив Айнарс Багатскіс.

Як стало відомо раніше, ФІБА провела жеребкування нового сезону Ліги чемпіонів. Від України в змаганнях буде стартувати віце-чемпіон "Київ-Баскет". Кияни стартують з першого раунду кваліфікації.

Як повідомляло видання "Коментарі", гравець НБА проходить підготовку до нового сезону разом з "Черкаськими Мавпами".