Головна Новини Спорт інші види спорту Жіноча збірна України з волейболу програла Бельгії в дебютній грі чемпіонату Європи

Найближчим часом українкам належить провести зустріч зі збірною Італії

23 серпня 2019, 17:04 comments3155

Жіноча збірна України з волейболу стартувала з поразки на чемпіонаті Європи. У першому турі українки поступилися команді Бельгії. Про це повідомляє видання Sportarena.com.

Українські волейболістки не зуміли нав'язати боротьбу суперницям, поступившись у першому сеті 10:25. У другій партії Україна повела в рахунку, але дозволила Бельгії відігратися і виграти — 25:19. У третьому сеті бельгійки також були сильнішими — 25:22.

У другому турі континентальної першості Україна в неділю, 25 серпня, зіграє проти команди Італії. Початок зустрічі о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, що Україна потрапила в групу до збірним Польщі, Італії, Бельгії, Португалії та Словенії. Матчі групи будуть проходити у польському місті Лодзь. У плей-офф вийдуть чотири команди.

Континентальна першість проходить з 23 серпня по 8 вересня. Крім Польщі, матчі турніру пройдуть в Туреччині, Угорщині та Словаччині.