Головна Новини Спорт інші види спорту Українська дзюдоїстка вийшла у півфінал чемпіонату світу

Українська дзюдоїстка вийшла у півфінал чемпіонату світу

Дарина Білодід пробилася у півфінал чемпіонату світу з дзюдо

25 серпня 2019, 14:08 comments2600

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід вийшла в півфінал чемпіонату світу в категорії до 48 кілограм. Змагання проходять у Токіо (Японія).

У чвертьфіналі Білодід перемогла іспанку Лауру Абелинду Мартінес. В 1/2 фіналу українка зіграє з представницею Монголії Уранцецег Мунхбат.

Фінальна стадія чемпіонату світу стартувала в 13:00 за київським часом.

В цьому році Білодід перемогла на Європейських іграх в Мінську. У минулому році Дар'я виграла золоту медаль дорослого та молодіжного чемпіонатів світу.

Варто відзначити, що в грудні 2018 року Білодід була визнана кращою дзюдоисткой світу у ваговій категорії до 48 кілограм за версією міжнародної федерації дзюдо.