Головна Новини Спорт інші види спорту Україна переграла голландців на чемпіонаті Європи з баскетболу і вийшла у плей-офф

Українська збірна провела другу гру на чемпіонаті Європи з баскетболу 3x3, де зуміла здолати голландську збірну

31 серпня 2019, 13:44 comments1749

Нинішній чемпіонат проходить в Угорщині в місті Дебрецен.

Наша збірна зуміли розкрити жорстку оборону збірної Нідерландів і перемогти з рахунком 16:11. Про це інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Нідерланди почали гру активно і перші відкрили рахунок у грі точним кидком з периметру, однак українська команда зусиллями Ткачука дуже швидко відіграла два бали, а ще через мить той же Ткачук вже вивів національну команду вперед.

Надалі, впродовж практично всього матчу на паркеті точилася рівна силова боротьба з великою кількістю фолів, а вже ближче до завершення поєдинку українці все ж змогли організувати ривок, а досвідчений боєць 3х3 Дмитро Липовцев на останній хвилині потрапив ефектний дальній кидок і поставив крапку в грі. 11:16 перемога збірної України.

Варто зазначити, що ця перемога дозволила нашій команді пройти в наступну стадію змагань.

У першому поєдинку українці з рахунком 15:17 програли Іспанії, яка і посіла перше місце в групі.

Українці продовжать виступи на турнірі 1 вересня чвертьфінальним матчем проти Сербії.