Головна Новини Спорт інші види спорту Стали відомі фіналісти Чемпіонату світу з баскетболу

Стали відомі фіналісти Чемпіонату світу з баскетболу

Іспанцям і аргентинцям вдалося пробитися у фінал Чемпіонату світу, який проходить у Китаї

13 вересня 2019, 18:45 comments1887

Збірна Аргентини стала другим фіналістом чемпіонату світу з баскетболу, який проходить в ці дні в Китаї. У півфіналі аргентинці обіграли команду Франції. Про це інформує сайт Міжнародної федерації баскетболу.

Аргентинці виграли всі чотири чверті в матчі і добилися впевненої перемоги з перевагою в 14 очок. Французи протягом матчу лише двічі вели у рахунку.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі збірна Франції несподівано обіграла США, а Аргентина була сильнішою Сербії.

У фіналі світової першості Аргентина зустрінеться з Іспанією. Іспанці сьогодні в овертаймі перемогли Австралію (95:88 ОТ).

Чемпіонат світу. 1/2 фіналу

Аргентина — Франція 80:66 (21:18, 18:14, 21:16, 20:18)

Аргентина: Скола (28 13 підбирань), Дек (13), Кампаццо (12 6 передач 7 підбирань), Вильдоса (10)

Франція: Фурньє (16), Нтиликина (16), Де Коло (11)

Іспанія обіграла Австралію і стала першим першим фіналістом чемпіонату світу з баскетболу, який проходить в ці дні у Китаї.

Іспанці зі скромним відривом виграли три ігрових чверті, але виграні ще в другому періоді 6 дозволили австралійцям перевести гру в овертайм, де сильнішим виявився суперник.

Кращу результативність у матчі продемонстрував розігруючий збірної Австралії Патрік Міллс, який набрав за гру 34 очки. Всього на один набраний бал залишився позаду центровий іспанців Марк Газоль — 33 пункту.

Іспанія — Австралія 95:88 (22:21, 10:16, 19:18, 20:16, 24:17 ВІД)

Іспанія: Газоль (33 6 підбирань), Рубіо (19 7 підбирань 12 передач), Лулл (17 6 передач), Клавер (9 5 підбирань), Эрнангомес (8)

Австралія: Міллс (34), Кей (16 11 підбирань), Богут (12 9 підбирань)