Головна Новини Спорт інші види спорту Іспанія обіграла Аргентину і стала тріумфатором Чемпіонату світу з баскетболу

Іспанія обіграла Аргентину і стала тріумфатором Чемпіонату світу з баскетболу

Іспанці стали дворазовими чемпіонами світу з баскетболу

15 вересня 2019, 17:45 comments1765

Збірна Іспанії стала дворазовим чемпіоном світу з баскетболу. У фінальному матчі "селексьон" перемогли Аргентину з рахунком 95:75. Про це інформує офіційний сайт Міжнародної федерації баскетболу (FIBA).

Іспанія почала домінувати з перших хвилин гри — першу чверть європейці виграли з перевагою в 9 очок. У другій чверті Аргентині вдалося нав'язати боротьбу і скоротити відставання в рахунку, однак у третьому періоді іспанці знову збільшили відрив від суперника.

Перед заключним відрізком матчу Іспанія перемагала Аргентину з рахунком 66:47, в останній чверті південноамериканцям вдалося програти з різницею всього в один м'яч. Втім, перевага Іспанії було настільки серйозним, що в Аргентини практично не було шансів на успіх у цьому фіналі.

Іспанія стала чемпіоном світу вдруге в історії. Вперше "селексьон" ставали найсильнішою командою світу в 2006 році.

Чемпіонат світу. Фінал

Аргентина — Іспанія 75:95 (14:23, 17:20, 16:23, 28:29)

Варто відзначити, що в поєдинку за третє місце сильнішою виявилася збірна Франції, яка грала проти збірної Австралії (67:59).