Головна Новини Спорт інші види спорту Світоліна переграла Мугурусу у другому раунді турніру в Ухані

Світоліна переграла Мугурусу у другому раунді турніру в Ухані

Перша ракетка України зуміла розправитися зі своєю суперницею за два сети

24 вересня 2019, 11:57 comments1462

Третя ракетка світу Еліна Світоліна обіграла іспанську тенісистку Гарбинье Мугурусу у другому раунді турніру WTA у китайському Ухані. Про це інформує офіційний сайт WTA.

Мугуруса активніше почала матч і вирвалася вперед, але після розмови з тренером у середині сету Світоліна зуміла переломити хід гри і виграти з рахунком 7:5.

Другий сет краще початку українка, в той час як Мугуруса допускала багато помилок і не зуміла впоратися з наданим на неї тиском — 6:2.

У наступному раунді Еліна Світоліна зіграє з російською тенісисткою Світланою Кузнєцовою.

Для Світоліної зустріч з Мугурусой стала вже третьою в цьому році. У лютому українка перемогла іспанку в 1/8 фіналі турніру в Дубаї, проте в травні Мугуруса взяла реванш у Еліни в 1/16 фіналу Ролан Гаррос.

Раніше українська спортсменка вийшла на дев'яте місце у Чемпіонській гонці на Підсумковий турнір WTA, який розпочнеться 28 жовтня у китайському Шеньчжені.

Як повідомляло видання "Коментарі", переможниця Вімблдону Халеп зізналася, що дуже розслабилася після британського турніру.