Головна Новини Спорт інші види спорту Світоліна перша, яка не програла жодного сету за 6 років на груповому етапі Підсумкового турніру

Подібне досягнення вдавалося Сирени Вільямс в далекому 2013 році

1 листопада 2019, 16:39 comments1866

Еліна Світоліна сьогодні виграла свій заключний матч групового раунду на Підсумковому турнірі WTA у китайському Шеньчжені.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла і третю гру групового етапу Підсумкового турніру WTA в Шеньчжені, перемігши американку Софію Кенин у двох сетах— 7:5, 7:6 (10). Першій ракетці України вдалося вийти у півфінал ще після попередньої гри турніру проти Сімони Халеп.

Таким чином, Еліна стала першою теннистской з 2013 року, яка не програла жодного сету в групі Підсумкового турніру. Шість років тому це вдалося Серені Вільямс, яка надалі виграла трофей.

Нагадаємо, в попередніх матчах групового раунду Світоліна обіграла Кароліну Плишкову і Сімону Халеп.

Суперницею Еліни у півфіналі змагань стане представниця Швейцарії Белінда Бенчич. Нагадаємо, Світоліна в минулому році виграла Підсумковий турнір в Сінгапурі і зараз захищає свій статус чемпіонки змагання.

Підсумковий турнір WTA. Шеньчжень (Китай). Груповий етап

Еліна Світоліна (Україна, 8) — Софія Кенин (США) 2:0 (7:5, 7:6 (10))

Як писав портал "Коментарі", Світоліна забезпечила собі перше місце в групі Підсумкового турніру WTA.