Режисера Романа Поланскі знову звинуватили у зґвалтуванні

За словами жінки, Роман Поланскі її зґвалтував 44 роки тому

Режисера Романа Поланскі знову звинуватили в згвалтуванні. Звинувачення висунула французька актриса і фотограф Валентин Моньє, повідомляє Le Parisien.

За її словами Роман Поланскі її зґвалтував 44 роки тому.

"У 1975 році мене зґвалтував Роман Поланскі. У мене не було з ним ніякого зв'язку - ні професійного, ні особистої, я його ледве знала", - розповіла жінка.

За словами актриси, інцидент стався на відпочинку. Її випадково, за її словами, познайомили друзі, і вона пішла з ним кататися. На підйомнику він запропонував їй фізичну близькість.

18-річна Моньє відповіла відмовою, але продовжила кататися в їх компанії. Ввечері того ж дня вона вирушила з Поланскі в ресторан, після чого повернулася з ним в хатину, де він нібито і поглумився над нею.

Чому вона так довго мовчала, невідомо. Вона зазначила, що подати заяву в поліцію на наступний же день, як їй у тому числі нібито радив і один із знайомих Поланскі.

Як раніше повідомляв портал "Коментарі", Саманта Геймер, у віці 13 років совращенная режисером Романом Поланскі, випустить мемуари під назвою "Дівчинка. Життя, прожите в тіні Романа Поланскі"

 

Источник: Le Parisien
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися