Макрон написав пост російською мовою, в якому похвалив Росію

Президент Макрон назвав Росію "глибоко європейською"

Президент Франції Еммануель Макрон у своєму Фейсбук написав пост російською мовою, в якому назвав Росію "європейською" країною.

"Росія - дуже глибоко європейська країна. Ми віримо в Європу, що тягнеться від Лісабона до Владивостока. Є прогрес з багатьох політичних і економічних питань, адже ми докладаємо зусилля для розвитку франко-російських відносин", - зазначив він.

Президент Франції також заявив про необхідність довіри між ЄС і Росією.

"Я переконаний, що під час цього багатостороннього переходу ми повинні розвивати архітектуру безпеки і довіри між Європейським Союзом і Росією", - написав президент.

picture

Як повідомляв сайт "Коментарі", Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що саміт нормандської четвірки може відбутися в найближчі тижні. Про це він заявив у понеділок, 19 серпня, під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляє AFP.

Виступаючи після привітання Путіна в літній резиденції на півдні Франції, Макрон висловив сподівання, що під час переговорів з президентом Росії вдасться досягти домовленості про проведення саміту в нормандському форматі для врегулювання ситуації на Донбасі. Французький лідер також вказав на "реальну можливість" для встановлення миру в Україні.

Источник: "Комментарии"
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися