У Грузії звільнять телеведучого, який образив Путіна

Ведучий Габунія буде звільнений через репутаційні втрати телеканалу

Грузинський журналіст Георгій Габунія, який в ефірі телеканалу "Руставі 2" використовуючи матірну лайку образив президента РФ Володимира Путіна, буде звільнений. Про це заявив новий генеральний директор грузинської телекомпанії "Руставі 2" Паата Салія.

За його словами, журналіст залишить канал після того, як повернеться з відпустки.

Гендиректор зазначив, що таке рішення було прийнято у зв'язку з фінансовими проблемами,а також збитком, який був нанесений компанії.

Паата Салія також повідомив, що компанія подасть в суд на звільнених журналістів через збиток, нанесений телеканалу.

Як повідомляв сайт "Коментарі", на грузинському телеканалі обматюкали Путіна, - ВІДЕО

Туристичний бізнес Грузії в липні втратив до $60 мільйонів через рішення президента Росії Володимира Путіна перервати пряме авіасполучення з-за антиросійських настроїв. Нагадаємо, що таке рішення було прийнято главою держави 8 червня 2019 року.

За словами Бахтадзе, уряд розробив дві програми підтримки малого та середнього туристичного бізнесу. Прем'єр сподівається, що цього буде достатньо, щоб компанії швидко впоралися з виниклими економічними проблемами.

Важливо, що раніше очікувалося, що за 2019 рік в Грузії буде побитий рекорд по відвідуваності туристів. Зокрема, передбачалося, що з настанням літа і до кінця року країну відвідають ще близько 1 млн російських туристів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися