Кім Чен Ин офіційно став керівником КНДР

Раніше Кім Чен Ин вважався верховним лідером

У п'ятницю, 30 серпня, депутати Верховного народного зібрання (ВНС) Північної Кореї внесли поправки до конституції країни, згідно з якими Кім Чен Ин офіційно став главою КНДР. Про це повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї.

У Конституції закріпили норму про те, що голова Держради КНДР є "вищим керівником партії, держави і збройних сил, висунутим за одностайною волею і сподівання всього корейського народу". Пост голови Держради КНДР Кім Чен Ин обіймав з моменту його створення в 2016 році.

Нагадаємо, що раніше Кім Чен Ин у Конституції був названий "верховним лідером, який командує всією військової міццю країни", а главою держави формально вважався голова президії ВНС. Цей пост з 2019 року займає соратник Кім Чен Ина та його заступник в Держраді Чхве Рен Хе, син якого - Чой Сонг - в 2015 році одружився (за повідомленнями південнокорейських ЗМІ) на молодшій сестрі Кім Чена Ина - Кім Е Чжон.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Меркель приїде до Варшави на заходи присвячені 80-й річниці початку Другої світової війни.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися