В Афганістані шість військових загинули під час зіткнень з талібами

Також у зіткненнях в Афганістані були вбиті 13 бойовиків

Щонайменше, шість військовослужбовців армії Афганістану загинули і ще 11 отримали поранення у ході зіткнення з бойовиками радикального руху "Талібан". Про це повідомляє телеканал 1TV з посиланням на заяву збройних сил країни.

Інцидент стався у районі Зорі в провінції Балх на півночі Афганістану.

За даними армії Афганістану, також в зіткненнях було вбито 13 бойовиків, ще дев'ять поранені.

Як раніше повідомляли "Коментарі", в Кабулі 4 серпня був підірваний мікроавтобус, що перевозив працівників приватної Хуршидской теле - і радіомережі. Дві людини загинули, троє отримали поранення. Про подію повідомляє Афганський журналістський центр (AFJC).

За інформацією правоохоронних органів, мікроавтобус був підірваний за допомогою магнітного вибухового пристрою. Наголошується, що вибух стався в 17:30, коли автобус розвозив журналістів додому.Жодне терористичне угрупування не взяло на себе відповідальність за напад. "Страшна реальність полягає в тому, що після недавньої погрози талібів ми очікуємо більше подібних нападів на журналістів та ЗМІ в Афганістані", - зазначив виконавчий директор AFJC Ахмед Курайши. В кінці червня в Талібані " заявили, що афганські ЗМІ будуть під загрозою, якщо не припинять трансляцію неугодних руху новин.

Источник: http://www.1tv.af/en/
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися