Болгарія закрила в'їзд російському олігарху, причетному до війни проти України

Російському мільярдеру заборонили в'їзд до Болгарії протягом 10 років

Російському мільярдеру Костянтину Малофєєву заборонили в'їзд до Болгарії протягом 10 років, заявив болгарський генпрокурор Сотір Цацаров, виступаючи у парламенті. Про це повідомляє Novinite.

Напередодні у Болгарії висунули звинувачення у шпигунстві на користь РФ голові руху "Русофіли" Ніколаю Малінову, а російському генералу Леоніду Решетникову заборонили в'їзд в Болгарію протягом десяти років. 

Малінов, раніше депутат від Соціалістичної партії, вийшов з-під арешту під заставу у розмірі близько 28 тисяч доларів. Йому заборонили виїжджати з країни.

У прокуратурі заявляють, що Малінов працював на дві російські організації майже дев'ять років, принаймні 30 разів зустрічаювся з директором Російського інституту стратегічних досліджень Решетніковим та з бізнесменом Малофєєвим.

Гроші з Росії спрямовувалися особисто Малінову та його компаніям керівниками закордонних організацій, зазначив Цацаров. Одним з них був Малофєєв, відомий тим, що фінансово підтримував сепаратистів на сході України і причетний до анексії Криму. "Православний олігарх" Малофєєв, голова ради директорів групи компаній "Царьград", перебуває під санкціями ЄС та США.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Верховна Рада визнала вибори в Криму нелегітимними.

Источник: https://www.novinite.bg/
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися