Сенатори США підготували санкції проти Анкари з-за операції в Сирії

Щодо турецького керівництва також пропонується ввести візові обмеження

Американські сенатори Кріс Ван Холлен і Ліндсі Грем підготували законопроект про санкції щодо турецького керівництва, а також енергетичного та військового секторів Анкари у зв'язку з розпочатою Анкарою операцією на північному сході Сирії.

Відповідний законопроект вони опублікували в Twitter.

Як підкреслив Кріс Ван Холлен, дані заходи підготовлені відповідь на військову операцію Туреччини в Сирії і повинні "привести до негайних і масштабних наслідків для Ердогана (турецького лідера Реджепа Тайіпа. — ред.) і його армії".

Документ, зокрема, передбачає санкції щодо американських активів Ердогана, віце-президента країни, а також голів Міністерства оборони, МЗС, Міністерства фінансів, Міністерства торгівлі і Міністерства енергетики.

Щодо турецького керівництва також пропонується ввести візові обмеження.

Крім того, сенатори пропонують ввести санкції проти іноземних громадян, які поставляють товари, послуги, технології, інформацію та іншу допомогу для "підтримки внутрішнього турецького виробництва палива і природного газу для їх використання збройними силами".

 Нагадаємо, портал "Коментарі" повідомив, що Сирія вже відреагувала на ракетну атаку з боку Стамбула і направила 6 ракет "земля-повітря" на територію Туреччини.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися