Coinspot 12.12.2019

BTC/USD

6 373.7686

ETH/USD

200.8669

LTC/USD

51.7762

НБУ 14.12.2019

USD/UAH

23.56

EUR/UAH

26.24

RUB/UAH

0.372

Рубрики

МЕНЮ

НОВОСТИ Все новости

"У Польщі провели масові затримання українців за запитом РФ", - МЗС України

При цьому двох громадян України Польща не видала, завдяки своєчасному залученню дипломата

19 листопада 2019, 22:09
Автор:

• Екатерина Белоброва

У кількох містах Польщі було затримано 19 громадян України за зведеннями, зазначеним у базі Інтерполу з боку Російської Федерації. Про це повідомляє видання LIGA, посилаючись на повідомлення МЗС.

"На території Республіки Польща затримали 19 громадян України за запитами РФ в Інтерпол", - йдеться у відповіді на запит видання, яке вони направили до українського МЗС.

При цьому в МЗС наголошують, що представники українського посольства в Польщі запобігли видачі двох наших громадян в Росію.

"Завдяки активній роботі посольства та генерального консульства України в Любліні була відвернена видача російській стороні двох громадян України", - повідомили в міністерстві.

При цьому журналісти підкреслюють, що таке повідомлення не уточнює, входили ці два громадянина до списку 19-ти, або затриманих поляками українців було всього 21. Крім того, МЗС замовчує про долю решти: видані вони РФ або продовжують перебувати на території європейської держави.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Ігор Мазур, затриманий на КПП польського Дорогуса був затриманий за запитом Росії, вже повернувся до нормального життя після активного втручання омбудсмена.

Нагадаємо

<a href="http://www.liga.net/">Джерело</a>

Новости партнеров

Медиа-рынок оживает – успей застолбить нишу и возглавить общественное мнение в своем городе прямо сейчас!

Отправить заявку на создание своего

СМИ в регионе

Новости

????????...