Суд в Тунісі постановив звільнити з в'язниці кандидата в президенти країни

Перший тур виборів президента Тунісу пройшов 15 вересня

Суд Тунісу постановив звільнити з в'язниці Набіля аль-Каруи - учасника другого туру президентських виборів, який призначений на неділя, 13 жовтня, повідомив РІА Новини представник кандидата в президенти Хатем аль-Милики

Перший тур виборів президента Тунісу пройшов 15 вересня. За його підсумками жоден з кандидатів не набрав абсолютної більшості голосів. При це у другий тур пройшли професор конституційного права Каїса Саїд, що набрав 18,4% голосів, і який перебуває у в'язниці бізнесмен Набіль аль-Каруи, отримав 15,58%. Аль-Каруи не міг повноцінно брати участь у виборчій кампанії, оскільки у кінці серпня потрапив у в'язницю за звинуваченням у фінансових махінаціях і ухилянні від сплати податків.

"Суд прийняв рішення звільнити аль-Каруи, і ми не сумніваємося в його неупередженості та незалежності", - заявив співрозмовник агентства.

Аль-Милики повідомив, що "аль-Каруи звільнять після завершення правових процедур, які триватимуть кілька годин".

"Аль-Каруи очолить перше засідання партії "Кальб Туніс" (Серце Тунісу - ред.) і свою передвиборчу кампанію в протягом декількох годин, або найпізніше завтра (в четвер - ред.)", - заявив представник кандидата.

Раніше політик проходив свідком у цій справі, але незадовго до початку виборчої кампанії його помістили під варту.

 Як раніше повідомляло видання "Коментарі", продин з зареєстрованих кандидатів на пост президента Тунісу Набіль Карави затриманий у п'ятницю, 23 серпня, у туніській столиці за звинуваченням у корупції, про це повідомляє радіостанція Mosaique FM. Карави і його рідного брата пред'явили звинувачення у відмиванні грошей і відхід від податків. Зараз вони поміщено у слідчий ізолятор. Набіль Карави є одним з найбільших бізнесменів Тунісу, йому належить опозиційний телеканал Nessma.

Источник: https://ria.ru
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися