Coinspot 12.12.2019

BTC/USD

6 373.7686

ETH/USD

200.8669

LTC/USD

51.7762

НБУ 15.12.2019

USD/UAH

23.56

EUR/UAH

26.24

RUB/UAH

0.372

Рубрики

МЕНЮ

НОВОСТИ Все новости

Окупаційний суд Криму виніс рішення знести храм ПЦУ в Євпаторії

Залишається надія на його оскарження протягом двох місяців

19 листопада 2019, 20:58
Автор:

• Екатерина Белоброва

Євпаторійський міський суд у аннексированному Криму прийняв рішення про знесення будівлі, яке представляє собою релігійний храм Православної церкви України. Про це передає інформагентство "РБК-Україна".

Повідомляється, що дане рішення може бути оскаржене протягом місяця. На даний момент в ПЦУ публічно не прокоментували судове рішення.

Раніше повідомлялося, що предстоятель Православної Церкви митрополит Епіфаній висловив тривогу, що російська влада намагається знищити стіни храму в Євпаторії, де збирається нехай не численний, але регулярний прихід. За словами священнослужителя, в аннексированном Криму грубо порушується одне з основоположних прав людини - на свободу совісті та релігії.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що на окупований кримський півострів переїхали майже 160 тисяч росіян для постійного місця проживання.

"Таким чином, Російська Федерація порушує ст. 49 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, згідно якої окупуюча держава не може депортувати або переміщати частину свого власного цивільного населення на окуповану нею територію", - коментують цей процес правозахисники.

Новости партнеров

Медиа-рынок оживает – успей застолбить нишу и возглавить общественное мнение в своем городе прямо сейчас!

Отправить заявку на создание своего

СМИ в регионе

Новости

????????...