Coinspot 24.01.2020

BTC/USD

8 932.30

ETH/USD

171.60

LTC/USD

61.89

НБУ 24.01.2020

USD/UAH

24.25

EUR/UAH

26.00

RUB/UAH

0.351

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Світ Росія Путін готує росіян до референдуму
НОВИНИ Всі новини

Путін готує росіян до референдуму

На думку президента РФ, потрібно змінювати російську Конституцію

15 січня 2020, 13:36
Автор:

• Екатерина Белоброва

Голова Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Конституцію країни пора піддати змінам, особливо в частині президентської влади. Про це передає видання "Громадське", посилаючись на "Росії 24".

Так, під час трансляції Федеральним зборам Володимир Путін підкреслив необхідність встановлення пріоритету російської Конституції над нормами міжнародного права.

"Вимоги міжнародного законодавства зможуть діяти тільки в тій частині, в якій вони не суперечать Конституції", - зазначив президент Росії.

На переконання російського лідера, парламент РФ повинен перейняти частину повноважень від президента. Приміром, державний парламент може сам призначати прем'єр-міністра на свій розсуд, згідно запропонованих критеріїв. Ще Путін хоче посилити вимоги до кандидатів на пост, який він сам займає вже майже 20 років.

"Глава держави повинен проживати на території Росії не менше 25 років і не мати іншого громадянства. Ці та інші питання можна і потрібно винести на всенародне обговорення", - сказав Путін, маючи на увазі можливість проведення референдуму.

Відзначається також, що глава Кремля згоден з Конституцією в тій частині, де вказана неможливість займати президентський пост більше двох термінів підряд, але зазначив, що ця норма не повинна носити принципового характеру.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Володимир Путін висловив співчуття своєму українському колезі і неповного тезці Володимиру Зеленському.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...