У США українку засудили до 20 років в'язниці за сексуальну експлуатацію дитини

Після відбуття покарання українка підлягає депортації на батьківщину

Українка Олена Каліченко засуджена у вівторок в штаті Нью-Йорк до 20 років в'язниці за сексуальну експлуатацію дитини та виготовлення дитячої порнографії. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт прокуратури Східного округу штату Нью-Йорк.

"Громадянка України Олена Каліченко раніше сьогодні в федеральному суді центральній частині Айслипа була засуджена до 20 років тюремного ув'язнення після того, як у квітні 2016 року визнала себе винною в змові з метою сексуальної експлуатації дитини, сексуальної експлуатації дитини і у виробництві дитячої порнографії для її доставки в Сполучені Штати", - йдеться в повідомленні.

Як заявили в прокуратурі, після відбуття покарання українка підлягає депортації на батьківщину.

Каліченко, 32 роки, була арештована в липні 2014 року по час поїздки в США.

За даними американської прокуратури, засуджена в період з квітня 2012 по листопад 2012 року записала 46 відео порнографічного змісту з дворічною дівчинкою. Відео було знято на замовлення Джозефа Валеріо - жителя міста Смиттаун, розташованого на Лонг-Айленді. Каліченко за плату в декілька тисяч доларів відправила йому відео по електронній пошті. Агенти ФБР під час обшуку в січні 2014 року виявили будинку у Валеріо обладнання та реквізити, призначені для випуску дитячої порнографії.

Замовник відео був визнаний винним у листопаді 2014 року і пізніше засудили до 60 років в'язниці.

Як повідомляли "Коментарі", проперный співак Пласідо Домінго був звинувачений кількома жінками в сексуальних домаганнях. "Звинувачення глибоко тривожать мене, я вважав, що мої стосунки були обопільні" - повідомив Пласідо. Вісім співаків і один танцюрист опери заявили, що іспанські тенори піддавали їх сексуальним домаганням протягом трьох десятиліть з кінця 1980-х років.

Шість інших жінок стверджують, що Домінго, який був одружений на другій дружині, сопрано Березні Орнелас, з 1962 року, схиляв їх до сексуальныму насильства.

Источник: https://www.unn.com.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися