США ведуть переговори про розміщення ракет в Азії

США проводять консультації з союзниками з питання розміщення ракет в Азії

Сполучені Штати Америки обговорюють з союзниками плани розміщення ракет середньої дальності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Про це заявила заступник держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон.

Вона зазначила, що це рішення не може бути одностороннім.

"Будь-яке рішення з цього регіону буде прийматися при узгодженні з нашими союзниками - це не одностороннє рішення США", - підкреслила Томпсон.

Вашингтон заявив, що планує розмістити ракети середньої дальності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні після виходу США з Договору про ядерні сили середньої дальності.

Як повідомляв портал "Коментарі", глава Пентагону Марк Еспер заявив, що хотів би протягом декількох місяців розмістити в Азії ракети наземного базування середньої дальності. Про це він повідомив на наступний день після формального припинення дії ДРСМД.

"Я б хотів розмістити ракети протягом місяців, однак такі процеси можуть зайняти більше часу, ніж ви очікуєте", - сказав Еспер напередодні турне по Азіатському регіону.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися