"Імпічмент Трампа": ключовий свідок дає показання проти глави США

Представник США в Євросоюзі став одним з фігурантів справи, що стало причиною для розслідування

Сьогодні на закритих слуханнях Палати представників  свідчення дає постійний представник Європейського союзу в США Гордон Сондленд в рамках розслідування з-за початок процедури імпічменту глави Білого Дому. Дональда Трампа. Про це передає інформагентство "РБК-Україна".

Повідомляється, що що свідчення Сондленда мають особливу важливість, оскільки виявлена СМС-листування і слова інших свідків вказують на те, що він грав ключову роль в діалозі з Україною, який ліг в основу розслідування.

Сондленду, чиє ім'я згадувалося у доповідній записці інформатора з розвідки, напевно будуть ставити питання про листуванні, яка вказує, що він разом з двома іншими дипломатами намагався просувати інтереси президента Дональда Трампа та його особистого адвоката Руді Джуліані.

У повідомленнях дипломати обговорювали домовленість, згідно з якою президентові України Володимиру Зеленському обіцяли організувати візит в Білий дім в обмін на публічну заяву про те, що Україна почне розслідування з приводу президентських виборів 2016 року в США і діяльності газової компанії Burisma.

Згідно записці Сондленда, яка є в розпорядженні NBC News, він має намір заявити, що Джуліані сказав йому, що Трамп хотів, щоб новий уряд України провело розслідування у справі про передбачуване втручання у вибори 2016 року, а також у справі компанії Burisma.

Сондланд розповість про те, що Джуліані навіть згадав, що переконав українців розслідувати справу про зломі комп'ютерних серверів Демократичного національного комітету в 2016 році.

Нагадаємо, портал "Коментарі" повідомляв, що сьогодні партія Республіканців у Сенаті США вже анонсували дату оголошення імпічменту президенту Дональду Трампу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися