Рекорди під час карантину – чим дивувала Україна
Гендиректор проекту "Книга рекордів України", координатор міжнародних соціальних проектів, засновник міжнародного глянцю Бізнес WOMAN і міжнародного клубу BUSINESSWOMAN Club Ганна Крисюк розповіла виданню "Коментарі", як карантин вплинув на встановлення рекордів в Україні
"За півроку у нас зареєстровано близько 400 рекордів. Карантин вплинув на те, що з'явилося більше рекордів національно-патріотичних, екологічних, а також таких, що пропагують дружбу.
Звичайно, самоізоляція призвела до того, що багато рекордів встановлювалося онлайн. І це своєрідне ноу-хау цього року.
Були рекордні тренінги, майстер-класи, освітні, музичні проекти. Гімни, гра на гітарі – все в тривалий період, іноді – днями.
Особливими для нас є міжнародні рекорди, коли долучається 30-40 країн. Рівень фестивалів, які раніше проходили на невеликих територіях, тепер - в онлайні. Також розігруються цілі вистави: люди розбирають ролі, читають вірші, співають пісні одночасно.
Також були рекордні дистанційні школи. Діти проводили інтерв'ю протягом дня, беручи коментарі учнів з різних країн: що роблять, як займаються саморозвитком.
Коли карантин дещо послабили, стало більше рекордів на свіжому повітрі. Пов'язані, як правило, зі спортивною активністю або з певними культурними заходами.
У липні був рекорд з приводу рекордного врожаю зерна за останні 20 років.
З радістю фіксуємо і допомагаємо висвітлювати рекорди, пов'язані з висадкою дерев. Так, в один день їх висадили 100 тисяч. По деревах взагалі багато рекордів. Книга рекордів разом з найбільший бізнес-клуб України "CEO Club Ukraine" ініціювали на початку року масштабний проект з озеленення нашої країни. Зафіксовано вже близько десяти відповідних рекордів: висаджували і великі дерева, і саджанці, і кущі троянд.
Багато еко-ініціатив ми самі підтримуємо. Вважаємо це своєю соціальною місією.
До Дня прапора (23 серпня), День Незалежності (24 серпня) традиційно планується багато патріотичних рекордів. Так, є цікава заявка, пов'язана з Говерлою. Громада цілого села буде йти на найвищу точку України у вишиванках, з найстарішим прапором України (який є в даній громаді), при цьому виконуючи українські пісні".