Зеленський підтримав петицію про скорочення кількості народних депутатів

Президент відповів на петицію про зниження кількості депутатів до 100 осіб

Президент України Володимир Зеленський підтримує ідею скорочення кількості парламентаріїв. Про це він повідомив у відповіді на петицію українців, яка зібрала необхідні 25 тисяч голосів.

"Для економії коштів та зменшення тягаря для українців, яким є 450 депутатів просимо здійснити зменшення чисельності народних депутатів до 100 осіб", - йдеться в петиції.

Президент у своїй відповіді вказав на державний орган, у компетенції якого знаходиться дане питання.

"Беручи до уваги те, що зміна конституційного складу Верховної Ради пов'язано з необхідністю внесення змін до статті 76 Конституції України, вивчення даного питання  буде здійснюватися Комісією з питань правової реформи", – зауважив Зеленський.

Президент додав, що кількість нардепів визначено низкою факторів, серед яких чисельність населення, кількість виборців, структурою парламенту та ін. Зеленський вважає, що питання скорочення народних обранців має бути ретельно опрацьовано на підставі наукового підходу та глибокого аналізу.

Як повідомляли "Коментарі", на сайті президента України зареєстровані два електронні петиції з вимогою провести парад на День Незалежності.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися