Зеленський противиться пошуку взаєморозуміння і встановленню миру через діалог, – експерт

Експерт Гліб Ляшенко впевнений, що президент Зеленський не хоче діалогу з Росією

"Незважаючи на несподіваний і навіть сенсаційний телефонний дзвінок (президенту Росії Володимиру Путіну, – ред.), майже всі останні події говорять про те, що президент Зеленський перешкоджає діалогу та пошуку порозуміння, які потрібні для встановлення миру в Україні. Що зробив Зеленський, коли Медведчук звільнив полонених? Разом зі своєю PR-обслугою звинуватив того у всіх гріхах, прирівняв допомогу Медведчука полоненим мало не до держзради", – написав Ляшенко.За словами експерта, влада в країні не робить кроків зі встановлення миру.

"Цікаво, хто насправді зрадник інтересів України – Медведчук і Бойко, які їздять в Росію і домовляються про зниження цін на газ і звільнення полонених, або президент, який пасивно сидить в кабінеті і їздить тільки покрасуватися перед європейськими політиками або попозувати в касці на передовій? Все це ми вже бачили при Порошенко – результат нульовий. І Зеленський тепер йде тим же шляхом", - продовжує експерт.

Ляшенко вважає телеміст між Україною і Росією не самою поганою ідеєю.

"Що робить Зеленський, коли український і російський телеканали домовляються про телеміст? Телеміст між простими людьми, а не політиками, з метою знайти порозуміння, точки дотику, відродити діалог. Зеленський потурає радикалам, які погрожують журналістам і посягають на свободу ЗМІ. Зеленський не намагається домовитися про те, щоб переговори з Росією велися хоч в якомусь форматі, не прагне вести діалог, а просто підстьобує агресивних людей до прояву ще більшої агресії", – зазначив політолог.

Експерт висловив упевненість, що насправді Зеленський не зацікавлений у мирі в Україні.

"Дії нашого президента говорять лише про те, що Зеленському мир потрібен приблизно так само, як його попереднику Порошенку. А телефонний дзвінок за 10 днів до виборів – гарний піар на насолоду електорату", – сказав Гліб Ляшенко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися