Головна Новини Прес-реліз 2021 Боротьба з тіньовим ринком азартних ігор: портал "Коментарі" приєднався до "Всеукраїнській Ради Гемблінгу"
commentss НОВИНИ Всі новини

Боротьба з тіньовим ринком азартних ігор: портал "Коментарі" приєднався до "Всеукраїнській Ради Гемблінгу"

Видання висвітлюватиме питання легалізації азартних ігор, протидії тіньовому ринку грального бізнесу із залученням профільних експертів і лідерів думок

22 жовтня 2021, 11:00
Поділіться публікацією:
Боротьба з тіньовим ринком азартних ігор: портал "Коментарі" приєднався до "Всеукраїнській Ради Гемблінгу"

Всеукраїнська Рада Гемблінгу - фото: Ukrainian Gambling Council

Інформаційно-аналітичний портал "Коментарі" на запрошення "Всеукраїнської Ради Гемблінгу" (Ukrainian Gambling Council) став асоційованим членом Громадської Спілки.

"Всеукраїнська Рада Гемблінгу" спільно з виданням "Коментарі" працюватимуть над консолідацією професійних громадських організацій та експертів ринку в єдиний центр, сприянням збільшення кількості професійної інформації про легальний ринок азартних ігор, підготовкою і розповсюдженням аналітичного продукту про ринок азартних ігор в Україні та іншими важливими питаннями в боротьбі з тіньовим ринком азартних ігор.

"Вже майже 20 років це видання залишається одним із найбільш популярних ЗМІ в Україні, що, безперечно, підтверджує високу якість контенту та професіоналізм його представників. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться показати сферу азартних ігор із різних боків та сприяти розвитку цивілізованого, соціально-відповідального ринку гемблінгу в Україні", — сказав Антон Кучухідзе, голова Громадської Спілки.

На думку Кучухідзе, саме неупередженістьта аналіз, заснований на фактах, — це те, що повинно лежати в основі висвітлення будь-яких тем, особливо гемблінгу. Розуміння цього і ряду інших спільних цінностей об'єднують Громадську Спілку з новим асоційованим членом — порталом "Коментарі".

Зазначимо, що діяльність "Всеукраїнської Ради Гемблінгу" ставить за мету формування ефективного механізму для діалогу між державою і ліцензованими операторами азартних ігор, а також створення позитивного іміджу легальному ринку грального бізнесу.Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!