comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Прес-реліз 2021 Довгострокові стратегії міст забезпечать прискорений розвиток України - експерти
commentss НОВИНИ Всі новини

Довгострокові стратегії міст забезпечать прискорений розвиток України - експерти

Національна економічна стратегія України 2030, прийнята в березні Кабінетом міністрів

3 серпня 2021, 15:34
Довгострокові стратегії міст забезпечать прискорений розвиток України - експерти

Довгострокові стратегії міст

Довгострокові стратегії розвитку українських міст забезпечать швидкий підйом економіки регіонів та країни в цілому. На цьому наголосили учасники прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" 3 серпня щодо розробки стратегії Одеси до 2050 року. 


Формулою успіху експерти вважають тісну взаємодію місцевої влади та бізнесу з метою розробки цікавих проектів для інвесторів та захисту їх прав. 


Національна економічна стратегія України 2030, прийнята в березні Кабінетом міністрів, засвідчила пріоритет інноваційного розвитку країни та інтенсифікацію регіонального розвитку. Все це доводить важливість створення стратегій розвитку окремих міст. 


Одеса першою в країні отримає стратегією розвитку на 30 років. Ініціатором її розробки став Одеський бізнес клуб. Документ готує команда українського футуролога Андрія Длігача. Консультантом залучили Влада Михненка, професора в сфері сталого розвитку Оксфордського університету."Якщо в містах забезпечити підтримку бізнесу, захист прав інвесторів і цікаві проекти для вкладення коштів — зможемо потрапити на інвестиційну карту світу, попри загальнонаціональні ризики, що має врегулювати держава. Ресурси й у світі, й в Україні є — проте ключовим стає питання довіри та ідей", — зазначив д.е.н., голова Advanter Group, співзасновник Центру економічного відновлення Андрій Длігач.


"Ми поставили завдання зробити Одесу цікавою 365 днів на рік, а не тільки влітку. Ми бачимо її новаторським, інноваційним містом, концентрацією креативних індустрій, домівкою для айтішників, дизайнерів, творців, людей, які працюють віддалено у різних компаніях світу. Є можливості для створення тут фулфілмент-центрів для обробки та доставки замовлень для світових торгових операторів, наприклад, "Алі Експрес" і "Амазон". Одеса може стати тим самим місцем, де люди похилого віку проводять свої золоті роки. Кооперація влади, бізнесу та інвестора стане золотою формулою для розвитку міста і реалізації стратегії Одеси до 2050 року", — підкреслив Дмитро Казавчинський, засновник Одеського ділового клубу.

picture


Презентація стратегії Одеси до 2050 року пройде 17 вересня в рамках Odessa Business Forum (OBF).


Підтримують OBF такі поважні спікери, як:


Влад Михненко, кандидат наук, ад'юнкт-професор в галузі сталого міського розвитку, науковий співробітник Коледжу Святого Петра Оксфордського університету

Карл-Філіп Коенеграхтс, стратег, новатор з Гента (Бельгія), творець альтернативного бачення і концепції "Розумне місто", "Місто людей"

Андрій Длігач, співзасновник і CEO Advanter Group. Доктор економічних наук, стратег, футуролог. Експерт з формування стратегій бізнес-проривів. Член рад директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv. CEO агенції Luniter troubleshooting. Професор бізнес-школи KSE, співзасновник бізнес-спільноти Board

Кейс Донкерс, засновник проєкту City as a LAB, один з ключових засновників Dutch Design Week. Дизайнер міського середовища, головний урбаніст Ейндховена (Нідерланди)

Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. Відповідає за національні проекти "Дiя.Бiзнес" і "Дiя.Ціфрова освіта", напрями онлайн-безпеки та євроінтеграції

Дмитро Казавчинський, співзасновник Odessa Business Club і "Охоронні пломби GST"

Андреас Флодструм, співзасновник і CEO компаній Beetroot і Beetroot Academy, співзасновник шведсько-українських IT-компаній Beetroot і Beetroot Academy

Андрій Здесенко, засновник і головний виконавчий директор Biosphere Corporation, власник компанії Charisma Fashion Group, співзасновник мережі українських ресторанів Vapiano, співзасновник бізнес-клубу Inspira в Дніпрі

Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ. Співзасновник IT-Cluster Odessa

Максим Бахматов засновник і глава "Офісу Трансформації", керуючий партнер UNIT.City, новатор, бізнесмен, підприємець, екс-гендиректор ВДНГ.


Ведучим першого Odessa Business Forum стане український маркетолог, засновник Fedoriv Group Андрій Федорів.


Організатори та команда форуму відкриті до співпраці з усіма, кому не байдужа Одеса та позитивний імідж України за кордоном.


Контактна особа: координатор роботи з медіа партнерами Катерина  Воронова Тел.: +38 067 740 24 89Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!