Рубрики
МЕНЮ
Станислав Молчанов
Державна служба зайнятості - фото з відкритих джерел
Однією з широко впроваджених роботодавцями форм, що застосовується під час прийняття на роботу стала онлайн-співбесіда.
Фахівці Київського міського центру зайнятості на семінарах (вебінарах) та тренінгах, які проводяться щотижня, навчають безробітних, як побудувати ефективну співбесіду, акцентуючи увагу на особливостях спілкування онлайн, з урахуванням вітчизняного та іноземного досвіду. Зокрема, як і звичайна, онлайн-співбесіда вимагає організованості, тому пунктуальність – таке перше правило.
Щоб успішно пройти онлайн-співбесіду, важливо пам’ятати кілька правил. Насамперед, зовнішній вигляд. Незалежно від того, у якій формі проводиться співбесіда, – це діалог із потенційним роботодавцем. Тому одяг повинен бути витриманий в офісно-діловому стилі. По-друге, фон, на якому проводиться зйомка. По-третє, технічне оснащення – скажімо, щоб у потрібний момент не відмовила веб-камера чи Інтернет-зв’язок. Важливо справитися з хвилюваннями, поводитися природно, перш ніж відповідати на запитання, зробити паузу. Можна використовувати заздалегідь підготовлені матеріали. А щоб легше було переконати в своєму професіоналізмі, слід використовувати конкретні цифри, приклади та факти.
Довідково: З початку 2021 року фахівцями Київського міського центру зайнятості проведено 165 тренінгів на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем". У них взяли участь 2007 шукачів роботи. Тема онлайн-співбесіди – одна з найзатребуваніших.
Київський міський центр зайнятості сьогодні це:
• Найбільша база можливостей;
• Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців.
Новини партнерів
Новини