Головна Новини Прес-реліз 2021 Головна нагорода у галузі комунікації між бізнесом, владою і суспільством
commentss НОВИНИ Всі новини

Головна нагорода у галузі комунікації між бізнесом, владою і суспільством

GR-премія - масштабна подія за участю найпрогресивнішої частини українського суспільства

30 листопада 2021, 14:55
Поділіться публікацією:
Головна нагорода у галузі комунікації між бізнесом, владою і суспільством

ІІ Всеукраїнська GR-премія

Вже традиційно на початку грудня  в Україні проводиться великий захід з відзначення кращих спеціалістів та проектів у галузі GR. Цього року нагородження  відомих бізнесменів, GR-спеціалістів, юристів, лобістів та громадських діячів відбудеться вже вчетверте.

Як і в попередні роки, це буде масштабна подія за участю найпрогресивнішої частини українського суспільства, учасники якої зможуть не лише побачити нагородження та взяти у ньому участь, але і познайомитись між собою, знайти важливі професійні контакти і підтримку в реалізації своїх проектів.

GR-премію засновано Українською Асоціацією професіоналів у галузі GR і лобістів. Це всеукраїнське об’єднання  було офіційно створено у 2014 році для представництва інтересів бізнесу та недержавних організацій в діалозі з органами влади і суспільством у цілому. Це єдина такого роду організація в Україні та одна з найбільших у Східній Європі.

"На жаль, на сьогодні українці недостатньо обізнані з темою лобізму, більшість з них не можуть навіть відповісти на питання, що означає це слово, — зазначила засновниця Асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів Катерина Одарченко. — Але цей інструмент для ефективної взаємодії бізнесу, влади і суспільства чудово працює в багатьох країнах. Тому ми прагнемо законодавчого врегулювання механізму лобіювання в Україні, щоб зробити його чітким, прозорим і результативним для всіх сторін процесу. Ми вдячні всім, хто долучається до цієї роботи. І дуже приємно, що з кожним роком кількість номінантів Всеукраїнської GR-премії збільшується – адже це означає, що наше суспільство рухається шляхом змін".

засновниця Асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів Катерина Одарченко
Станом на листопад 2021 року в Асоціації налічується понад 65 членів. Організація регулярно об’єднує провідних фахівців у визначених галузях для розвитку лобіювання, адвокації, GR, Public Policy на практичному, зокрема, законодавчому рівні. Прикладом є робота над такими законопроектами, як “Про прозорість лобіювання в Україні” (над яким разом з народними депутатами ведеться зараз активна робота), “Про публічну адвокацію” тощо.
Асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів

Протягом останніх трьох років було проведено понад 50 профільних заходів, серед яких як всеукраїнські, так і низка міжнародних. Зокрема, спільно з Інститутом Демократії та Розвитку “PolitA”, Міжнародною асоціацію професіоналів по зв’язках з органами влади (IGAPA) та політконсалтинговою компанією “SIC-Group Ukraine”, американськими та європейськими партнерами щорічно проводиться Міжнародний GR-Форум, що об’єднує провідних політиків, лобістів, PR, Public Advocacy та GR-спеціалістів, юристів та інших з країн ЄС, США, Азії. Мета GR-Форуму — створення умов для демократичного, прозорого та постійного діалогу влади та бізнесу. В останні роки форум проводився у Брюсселі та Стамбулі. Асоціація регулярно організовує поїздки української делегації — членів Асоціації — до Конгресу США, парламенту ЄС, здійснює робочі зустрічі стосовно розвитку GR та лобізму у різних країнах, зокрема, і в Україні.
V Міжнародний GR-Форум (Стамбул, Туреччина, 26 травня 2021 рік)
Зараз готується робоча поїздка членів Асоціації в Дубай, ОАЕ, на Всесвітню виставку EXPO-2021, яка проводиться раз на п'ять років і є унікальною можливістю ознайомитися з найсучаснішими досягненнями техніки та технологій, побачити, у яких напрямках розвиватиметься в найближчі роки бізнес світового рівня, і завести важливі бізнес-знайомства. 

Всеукраїнська GR-премія – це постійний проект Асоціації, який дає можливість привернути увагу до Government Relations, та надихнути на нові досягнення тих, хто втілює в життя сучасної України GR-проекти. Так, у попередні роки нею були відзначені представники АТ "Укргазвидобування" — за ініційовані командою підприємства зміни в природоохоронному законодавстві у зв’язку з COVID-19, IBOX Bank – за перше лобіювання сектору криптовалют серед українських банків, журналістка, директорка конкурсу "Міс Україна" Вікторія Кіосе та телеведуча і громадська діячка Уляна Пчьолкіна, за ініціативою яких був розроблений перший електромобіль для людей з обмеженими можливостями, Президент авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України” Євгеній Дихне – за надзвичайно швидко запроваджені зміни в роботі авіакомпанії у зв’язку з пандемією, а також Українська зернова асоціація, Торгово–промислова палата України, Ліга оборонних підприємств України та інші підприємства, об’єднання і особистості, які забезпечують активний розвиток  нашої країни у різних галузях. Гостями ж заходу традиційно є народні депутати та відомі політики, засновники брендів, громадські діячі, керівники підприємств і галузевих об’єднань тощо. Тож GR-премію, як і інші заходи Асоціації, завжди супроводжує атмосфера успіху, розвитку, енергії та креативних ідей.

"Переможці ІІІ Всеукраїнської GR-премії "

Цього року премія має 12 номінацій:
Найкращий проект у галузі GR 
Найкращий регіональний GR-проект 
Найкращий консультант у галузі GR 
Найкраща профільна асоціація
Найкращий юридичний кейс 
Найкращий міжнародний кейс
Найкращий адвокаційний кейс
Найкраще галузеве рішення
GR-амбасадор 2021 (найактивніший діяч з інституалізації GR-професії)
Найкращий GR-інструмент
Найкраще G2G рішення 2021
GR-прорив 2021
Отже, як продемонструвати свої досягнення у галузі GR на всеукраїнському рівні?
Зареєстрований кейс надсилайте на офіційну пошту Української асоціації професіоналів у галузі GR і лобізму: [email protected] 
Після відправлення кейсу на пошту номінантам необхідно заповнити наступну форму. 
Якщо ви хочете взяти участь у заході в якості глядача,  зареєструйтеся тут. 
Стати членом Асоціації/подовжити членство можна за посиланням. 

Захід відбудеться згідно з усіма карантинними нормами за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 12, ресторан "SLYHI" 9 грудня о 18 годині. 
Підтвердити акредитацію для ЗМІ можна за електронною адресою: [email protected]


Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!